تابلو سفالی هخامنشی|سفارش اینترنتی تابلو سفالی|تابلو سفالی|خرید تابلو سفالی|سفال نقش برجسته | تابلو سفالی| 09197371094|تابلو سفالی قیمت مناسب| کتیبه سفالی| نقش خاک و آب | سفال نقش برجسته طرح مینیاتوری


سفال نقش برجسته طرح مینیاتوری

نام دسته بندی محصول: طرح های سفال نقش برجسته

 

منظور از طرح سفال نقش برجسته مینیاتوری یا طرح سفال نقش برجسته نگارگری، نقاشی اصیل ایرانی است که سال ها پیش ایرانیان از کشورهای شرقی، هنر نگارگری را یاد گرفته و آن ها نیز از ایرانیان هنر نگارگری را اقتباس کرده‌اند. در یک دوره خاصی از تاریخ ، کشیدن هر نقاشی که عناصر غیر واقعی در آن وجود داشت، توهین به آفرینش و خلقت به شمار می آمد. بنابراین، ایرانیان با کمک قوه تخیل خود و الهام گرفتن از طبیعت، به خلق نقاشی هایی روی آوردند که به نگارگری موسوم شد.به علت دخیل بودن قوه ی خیال در این آثار هنری، مبالغه و اغراق در آن به کرات مشاهده می شود. از بارزترین ویژگی‌های نقاشی مینیاتور می توان به عدم استفاده از رنگ های ترکیبی و پرسپکتیو اشاره کرد.تاریخچه نقاشی مینیاتوری یا نگارگری در ایران به دوره پیش از ظهور اسلام باز می‌گردد. در واقع زمان اوج نقاشی مینیاتوری در ایران مربوط به دوره عباسیان است. در این دوره آثار مینیاتوری بسیار زیادی پدید آمد که متاسفانه طی حملات مغول ها به ایران از بین رفت.در دوره ایلخانیان اوضاع ایران به یک آرامش نسبی رسید که در همان زمان برای رشد نقاشی مینیاتوری در ایران اقدامات زیادی انجام شد . از جمله این اقدامات می‌توان به تاسیس ربع رشیدی در تبریز اشاره کرد. واژه مینیاتور از کلمه فرانسوی “مینی موم ناتورال” گرفته شده و معنی آن طبیعت کوچک است. این سبک از هنر در دوره قاجاریان وارد ایران شد. اصولاً به هر اثر هنری که به یک شیوه ظریف خلق شده باشد “مینیاتور” گفته می‌شود.
 

 تابلو سفال نقش برجسته طرح  مینیاتوری یکی دیگر از انواع تولیدات تابلو نقش بر جسته سفالی گروه تولیدی سفال نقش برجسته ، نقش خاک و آب میباشد که الهام گرفته از طرح ها و نقش های زیبای مینیاتوری میباشد .تابلو سفالی نقش برجسته طرح مینیاتوری ویژگی ها و زیبایی خاص خود را دارد و میتواند در نقش های مختلفی طراحی و تولید گردد.این نوع سفال نقش برجسته به جهت زمانبر بودن و ظرافت بالا از قیمت بالاتری نسبت به سایر تابلوهای سفالی برخوردار میباشد.تابلو سفالی نقش برجسته طرح مینیاتوری تولید شده توسط گروه هنری نقش خاک و آب ، کاملا کار دست بوده و با دقت بسیار زیادی طراحی و تولید میگردد . طرح  تابلو سفالی نقش برجسته مینیاتوری ،کاملا سفارشی بوده و ابعاد طرح نیز هیچ گونه محدودیتی ندارد . تابلوهای نقش برجسته سفالی طرح مینیاتوری ،تولید شده توسط گروه هنری نقش خاک و آب در برابر سرما ، گرما ، نور خورشید ، باران و عوامل دیگر کاملا مقاوم بوده  و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد .ضمنا نصب و بند کشی کلیه تابلو های سفالی  نقش برجسته تولیدی گروه نقش خاک و آب با دقت و ظرافت خاصی انجام خواهد شد .

قیمت تابلو سفالی نقش برجسته طرح مینیاتوری:

قیمت تابلو سفالی نقش برجسته  طرح مینیاتوری با توجه به ابعاد و  میزان پیچیدگی طرح  از متر مربعی 2000،000 تومان آغار میگردد . قمیت کلیه تابلوهای سفالی نقش برجسته گروه نقش خاک و آب بسیار منصفانه و مناسب میباشد .

ابعاد تابلو سفالی نقش برجسته طرح مینیاتوری :

ابعاد تابلو نقش برجسته سفالی طرح مینیاتوری کاملا سفارشی یوده و بر اساس سفارش مشتریان گرامی طراحی و تولید خواهد شد .

 

 

 

 سایر طرح های سفال نقش برجسته :

سفارش از طریق واتساپ